skiba plac logo


Mięso wieprzowe

Na polskich stołach to mięso gości najczęściej. Jest bogate w białko i witaminy z grupy B. Dlatego bardzo dokładnie wybieramy hodowców i starannie sprawdzamy jakość dostarczanego przez nich mięsa. Dzięki temu zawsze otrzymują od nas Państwo produkt wartościowy i bogaty w substancje odżywcze. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama przetworów z tego mięsa.Mięso wołowe

Mięso uzyskane z krów jest najcenniejsze pod względem odżywczym — jest bogate w łatwo przyswajalne białko, składniki mineralne i witaminy z grupy B. Zawiera także cenne nienasycone kwasy tłuszczowe. Niezmiernie istotne jest, by wykorzystywana w naszym zakładzie wołowina pochodziła ze sprawdzonych hodowli. Mogą być Państwo pewni, że nasze wyroby powstają zawsze z najlepszej jakości mięsa.Produkty

Dzielimy się Państwem tym, co w życiu najważniejsze — dobrym smakiem. Nasze wyroby powstają zawsze ze starannie wyselekcjonowanego mięsa. Wieprzowina pochodząca z hodowli w Borach Tucholskich, specjalnie dobrane przyprawy do produkcji wędlin i kaszubska tradycyjna receptura — to gwarancja najwyższej jakości przepysznych produktów.

O Firmie

Smak jest dla nas wszystkim! 

Wszystko zaczęło się przed wielu laty od niewielkiego zakładu zatrudniającego zaledwie 12 pracowników i ofertą składającą się z 20 produktów. Naszymi odbiorcami wówczas byli najbliżsi znajomi, rodzina oraz lokalni przedsiębiorcy.

Dziś - tak jak na początku wyróżnia nas miłość do tradycyjnych kaszubskich smaków, a także nieustanny rozwój i odkrywanie nowych receptur — to siła naszej firmy oraz gwarancja wysokiej klasy oferowanych przez nas wyrobów. Stawiamy na to od ponad dwóch dekad. Obecnie Zakłady Mięsne Skiba to prężnie rozwijająca się firma i zaufany partner biznesowy. O naszej pozycji na rynku świadczą liczne wyróżnienia, nagrody oraz certyfikaty – zarówno krajowe jak i międzynarodowe.

Mimo, iż należymy do największych i najnowocześniejszych producentów w branży mięsnej w Polsce nadal jesteśmy firmą rodzinną - opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Doceniamy naszych partnerów, szanujemy odbiorców, dbamy o środowisko naturalne.
Stawiamy na dobry smak od 25 lat!

Przepisymeat27 1

Nasze produkty

Staranny dobór mięsa, tradycyjne receptury, naturalne zioła i przyprawy— to sekret produktów Zakładów Mięsnych Skiba S.A.

Wciąż poszerzamy naszą ofertę i z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Nie zapominamy przy tym o zachowaniu niezmiennego, najwyższego poziomu jakości towarów.